Ana Sayfa Mobil Vivo X Fold 3 serisi, hafif tasarım ve yüksek ekran çözünürlüğü vaat ediyor

Vivo X Fold 3 serisi, hafif tasarım ve yüksek ekran çözünürlüğü vaat ediyor

0
Vivo X Fold 3 serisi, hafif tasarım ve yüksek ekran çözünürlüğü vaat ediyor

Vivo’nun katlanabilir telefon serisi X Fold 3 üzerinde çalıştığına dair söylentiler devam ediyor. Bu aygıtlar yakın vakitte Çin’in MIIT kurumu tarafından sertifikalandırıldı. Artık ise tanınmış bir sızıntı kaynağı olan Digital Chat Station, aygıtların muhtemel özellikleri hakkında ek bilgiler paylaştı.

Sızıntı kaynağına nazaran Vivo X Fold 3 serisi, ekran çözünürlüklerinde bir yükseltme alacak. Lakin kesin çözünürlük şimdi açıklanmadı. X Fold 2’nin zati etkileyici bir 2K çözünürlüğe sahip iç ekranı bulunuyor, bu nedenle bu çözünürlüğün ne kadar daha iyileştirileceği merak konusu.

Ayrıca, sızıntı 50MP ana kameraya sahip olacakları tarafında ipuçları veriyor, bu da evvelki sızıntılarla örtüşüyor. Söylentilere nazaran Vivo X Fold 3 serisinin art kamera konseyimi, OIS ile donatılmış 50 megapiksel OV50H ana kamerayı içerecek. Serinin ultra geniş lens ve 64 megapiksellik bir periskop telefoto kamera içermesi bekleniyor. Lakin son modelde bu özellik bulunmayabilir.

Vivo X Fold 3 serisi, hafif tasarım ve yüksek ekran çözünürlüğü vaat ediyor

Dahası, sızıntı kaynağı Vivo’nun bu katlanabilir aygıtların yükünü azaltmaya odaklandığını belirtiyor. Ayrıyeten, aygıtların ultrasonik parmak izi sensörüne ve 50W kablosuz şarj dayanağına sahip olacağı bekleniyor.

Daha evvelki raporlara nazaran Vivo X Fold 3 Pro, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile donatılmış premium bir model olacak. 5.700mAh batarya ve 100W kablolu şarj takviyesine sahip olması bekleniyor. Başka taraftan, Vivo X Fold 3’ün daha bütçe dostu bir katlanabilir telefon olacağı ve Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile geleceği söyleniyor. 5.600mAh bataryaya sahip olması bekleniyor.

Lansmanla ilgili olarak Vivo’nun Mart ayında Çin’de büyük bir lansman aktifliği düzenleyeceği söyleniyor. Markanın bu aktiflikte katlanabilir telefonlarını tanıtması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz