Ana Sayfa Oyun World of Warcraft: Dragonflight’tan Sinematik Fragman

World of Warcraft: Dragonflight’tan Sinematik Fragman

0
World of Warcraft: Dragonflight’tan Sinematik Fragman

Oyun dünyasının en sevilen MMORPG’lerinden World of Warcraft, yıllardır çıkardığı yeni genişleme paketleri ile tekrar tekrar isminden kelam ettirmeyi başarıyor. 2004’te çıkıtğı günden itibaren milyonlara ulaşmayı başaran oyun son birkaç yıldır çıkardığı genişleme paketleriyle beklenen ilgiyi görememişti.

Ancak geçtiğimiz aylarda duyurulan yeni genişleme paketi World of Warcraft: Dragonflight, hem oyunun eski hayranlarını etkilemeyi hem de yeni başlamak isteyenlere heyecan vermeyi başarmış üzere görünüyor.

Ezeli rakipler Horde ve Alliance bir ortada ejderha sırtında

Dragonflight’tan yeni yayınlanan sinematikte ejderha sırtında bir troll ve bir dwarf görüyoruz. Horde ve Alliance üyesi bu ikili sinematiğin devamında devasa bir düşmana karşı birlikte gayret ediyor üzere görünüyorlar. Dragonflight ile birlikte gelecek yeniliklerden biri de geçtiğimiz aylarda gelen ve Horde ile Alliance üyeleri ortasında küme kurma imkanı sunan özelliğin genişlemesi. İlerde bu sistemin dungeon ve raid sistemlerine de entegre olabileceği düşünülüyor. 

Sinematikte bir öbür can alıcı nokta ise doğal ki ejderhalar. WoW kozmosunun en sevilen üyelerinden olan ejderhaların hikayesine daha yakından bakabilecek olmanın yanında ‘tanıdık simaların’ da kendini göstermesi ve Dragon Isle’ı bu kıssalarla keşfe çıkacak olmak kulağa hayli keyifli geliyor. 

Dracthyr Evoker’larla tanışın

World Of Warcraft: Dragonflight'Tan Sinematik Fragman - Yerli Portal

Dragonflight’la birlikte Dragon Isle haritasının yanında bir de oyun tarihinin birinci oynanabilir race/class birleşimi karakterleri geldi: Dracthyr Evoker’lar. Bu race/class’ı oynarken karakteriniz bir ejderha ile insan formu ortasında geçiş yapabilecek.

Siz yeni sinematik ve paketin getirdiği yenilikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce WoW, bu yeni paket ile eski parlak günlerine geri dönebilecek mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz