Ana Sayfa Mobil Xiaomi 13 Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi 13 Tasarımı Ortaya Çıktı

0
Xiaomi 13 Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi’nin bu ay içinde tanıtması beklenen yeni amiral gemisi Xiaomi 13 ailesinin üst seviye modeli 13 Pro, geçtiğimiz günlerde sızıntı fotoğraflarla karşımıza gelmişti. Xiaomi 13 Pro, 12 serisinden farklı bir kamera kurulumuyla ön plana çıkıyordu.

Seri merakla beklenmeye devam ederken bugün de giriş modeli Xiaomi 13’ün render görselleri ortaya çıktı. OnLeaks tarafından paylaşılan render görselleri, Xiaomi’nin dizaynda bir nebze değişikliğe imza atacağını gösterdi.

Xiaomi, Apple üzere düz kenar ve ekran dizaynına geçiyor:

Xiaomi 13 Tasarımı Ortaya Çıktı - Yerli Portal

Xiaomi 13, render görsellerinde görüldüğü üzere Apple’ın yıllar sonra iPhone 12 ile dönüş yaptığı düz çerçeve tasarımını benimseyecek. Aygıtın üç kameradan oluşan art kamera konseyimi da yuvarlak köşeli kare halinde olacak. Aygıtın ekranıysa delikli ekran tasarımı sürdürecek ancka kavisli ekran büsbütün ortadan kalkacak.

Xiaomi 13 Tasarımı Ortaya Çıktı - Yerli Portal

Xiaomi 13 hakkında bugüne kadar elde edilen bilgilere nazaran aygıtın ekranı 6,2 inç büyüklüğünde olacak. 120 Hz tazeleme suratı sunacak olan bu ekran, OLED panele yer verecek. Aygıtın işlemci kısmındaysa Qualcomm’un önümüzdeki hafta tanıtacağı Snapdragon 8 Gen2 yonga seti bulunacak. 

Xiaomi’nin günümüzdeki en düzgün telefonu 12T Pro’yu inceledik!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz