Ana Sayfa Giyilebilir Teknoloji Xiaomi, 3 Saniyede Isınan Akıllı Atkısını Tanıttı

Xiaomi, 3 Saniyede Isınan Akıllı Atkısını Tanıttı

0
Xiaomi, 3 Saniyede Isınan Akıllı Atkısını Tanıttı

Xiaomi, her ne kadar akıllı telefonlarıyla tanınsa da akıllı mesken aletlerinden giyilebilir aygıtlara kadar birçok farklı eserleriyle karşımıza çıkıyor. Çin merkezli teknoloji devi, artık de soğuk havaların artık kapımıza dayandığı şu günlerde kullanıcıların imdadına yetişebilecek gelişmiş teknolojilerle dolu bir eserini tanıttı.

Şirketin Youpin platformundan satışa sunulan bu eser, bir akıllı atkı. Şirket, dünyanın aşikâr bölgelerinde sıcaklıkların düştüğü, yağmur ve kuvvetli rüzgarların yavaş yavaş arttığı günlerde kışa hazırlık için sıcaklığın denetim edilebildiği bu eserini çıkarttığını söz etti.

Bedava powerbank ile gelen akıllı atkı, 3 saniyede ısınabiliyor

Xiaomi, 3 Saniyede Isınan Akıllı Atkısını Tanıttı - Yerli Portal

Akıllı atkı, birinci olarak Xiaomi CEO’su Lei Jun tarafından Çinli toplumsal medya platformu Weibo’da duyurdu. Eserin, kullanıcıyı sıcak tutabildiği, bunu da ısı yalıtım materyali kullanarak başarabildiği aktarıldı. Ayrıyeten, karbon nanotüp ısıtma teknolojisiyle birlikte sıcaklık sensörüne sahip olduğu da belirtildi. Açıklamalara nazaran atkı; 38, 45 ve 50 derece olmak üzere üç farklı sıcaklık düzeyine ayarlanabilmenin yanı sıra 3 saniyede ısınabiliyor.

Bunların dışında çamaşır makinesinde yıkanabilen atkının; aşırı akım, çok sıcaklık, kısa devre üzere şeylere karşı müdafaa sağladığı ve rastgele bir olağan dışı durumda kendini kapatabildiği Xiaomi tarafından vurgulanıyor.

Xiaomi, 3 Saniyede Isınan Akıllı Atkısını Tanıttı - Yerli Portal

Şu an Çin’deki müşteriler için satışa sunulan akıllı atkı, 21 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Ek olarak eser sipariş verildiğinde Xiaomi 5000 mAH powerbank’i de fiyatsız olarak armağan gönderiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz