Ana Sayfa Mobil Xiaomi Mix Flip, yenilikçi ekran dizaynıyla geliyor

Xiaomi Mix Flip, yenilikçi ekran dizaynıyla geliyor

0
Xiaomi Mix Flip, yenilikçi ekran dizaynıyla geliyor

Xiaomi’nin katlanabilir akıllı telefonlar alanındaki son yeniliği olan Xiaomi MIX Flip büyük bir merakla bekleniyor. Sızıntı bilgilerine nazaran, aygıt Huawei’nin minimalist biçimini andıran bir dizayna sahip olacak ve kapak ekranı için çift delikli art kamera kurulumuna yer verecek. Ayrıyeten, bu katlanabilir telefonun Snapdragon 8 Gen 3 işlemciyle donatılacağı söyleniyor.

Xiaomi MIX Flip’in iç ekranı, “sıfır algılanabilir kırışıklık” özelliğine sahip olacak formda tasarlanmış. Aygıtın, epeyce kolay bir çift kamera kurulumuna sahip olacağı ve 50MP ana kamera ile 3x telefoto lensi içereceği belirtiliyor. Xiaomi’nin birebir vakitte Xiaomi Mix Fold 4 üzerinde çalıştığı ve bu aygıtın, amiral gemisi düzeyinde 50MP periskop telefoto lensi içeren dört kamera kurulumuna sahip olacağı tez ediliyor.

Xiaomi Mix Flip, yenilikçi ekran dizaynıyla geliyor

Kitap şekli katlanabilir bu aygıt, güçlü Snapdragon 8 Gen 3 işlemciyi kullanacak ve uydu bağlantı işlevleri sunacak. “Aşırı ince ve hafif” tasarım, süratli şarj ve kusursuz ekran etraf üniteleri üzerine odaklanarak, Xiaomi katlanabilir akıllı telefon pazarında değerli bir güzelleşme sunmayı hedefliyor.

Samsung, Huawei, OPPO ve vivo üzere rakipler zati “büyük katlanabilir + küçük katlanabilir” stratejisini benimsemişken, Xiaomi’nin MIX Flip ile “küçük katlanabilir” segmentine girişi kullanıcılara daha fazla seçenek sunmayı vaat ediyor. Xiaomi, yenilik hudutlarını zorlamaya devam ederken, MIX Flip ve büyük katlanabilir muadili aygıtların piyasaya sürülmesi teknoloji meraklıları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Lakin şu anda Xiaomi, bu aygıtların resmi çıkış tarihini açıklamadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz