Ana Sayfa Giyilebilir Teknoloji Adidas, Türkiye’de 3 Farklı Kablosuz Kulaklık Satışa Sundu

Adidas, Türkiye’de 3 Farklı Kablosuz Kulaklık Satışa Sundu

0
Adidas, Türkiye’de 3 Farklı Kablosuz Kulaklık Satışa Sundu

Spor giysi devi Adidas, Zound Industries ile geliştirdiği ve yakın vakitte yurt dışında satışa sunduğu üç kulaklık modelini ülkemize de getirdi. Aztek Teknoloji aracılığıyla ülkemize gelen kulaklıklar, Z.N.E.01 True Wireless, Z.N.E.01 ANC True Wireless ve FWD-02 Sport kulak içi model kulaklıklar oldu.

Peki, Adidas’ın spor giysi kimliğinden teknoloji dünyasına atıldığı yeni kulaklıkları kullanıcılara hangi özellikleri sunuyor? Gelin, üç modelin de sunduğu özelliklere yakından bakalım.

Adidas Z.N.E.01 True Wireless kulaklık:

Adidas, Türkiye'De 3 Farklı Kablosuz Kulaklık Satışa Sundu - Yerli Portal

Adidas’ın Z.N.E.01 True Wireless kulaklığı, bilhassa ergonomik şık dizaynıyla ön plana çıkıyor. Kulaklık, tere ve su sıçramalarına dayanıklılığını belgeleyen IPX4 sertifikasını taşıyor. Kablosuz kulaklıklar, 15 dakikalık şarj ile 1 saat, tam şarj ile 5 saat ve şarj kutusu ile 20 saate kadar kullanım sunuyor. Bununla birlikte kulaklıkların kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

Fiyatı: Şimdi açıklanmadı.

Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless kulaklık:

Adidas, Türkiye'De 3 Farklı Kablosuz Kulaklık Satışa Sundu - Yerli Portal

Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless, birinci modelle tıpkı özelliklere yer verirken bu modeli ve evvelki modeli ayıran tek ayrıntı, kulaklıkların aktif gürültü engelleyici (ANC) teknolojisini taşıması. Bu sayede kulaklıklar, etraftaki sesleri mümkün olan en üst düzeyde engelleyerek kullanıcının etraf seslerini duymasını engelleyebiliyor.

Bununla birlikte kulaklık, Adidas ile özdeşleşen üç şerit çizgiye de yer veriyor. Kulaklık, tam şarj ile ANC faal iken 4,5 saat, ANC kapalı iken 6 saat kullanılabiliyor. Şarj kutusu ile bu mühlet ANC faalken 20 saat, ANC kapalıyken 26 saat kullanılabiliyor.

Fiyatı: 3.190 TL

Adidas FWD-02 Sport kulaklık:

Adidas, Türkiye'De 3 Farklı Kablosuz Kulaklık Satışa Sundu - Yerli Portal

Adidas FWD-02 Sport ise bilhassa atletleri amaç alıyor. Kulaklıklar, eldiven dostu olarak geliştirildi ve tere ve suya dayanıklılığını gösteren IPX5 sertifikasını taşıyor. Toplam 4 mikrofona yer veren kulaklıklar, Adidas Headphone uygulamasından kişiselleştirilebiliyor ve tam şarj ile 6 saat, şarj kutusu ile 25 saate kadar kullanım sunuyor.

Fiyatı: E-ticaret sitelerinde 2.700 – 3.500 TL aralığında bulunabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz