Ana Sayfa Oyun Call of Duty Çağdaş Warfare 2 Manzaraları Gündem Oldu

Call of Duty Çağdaş Warfare 2 Manzaraları Gündem Oldu

0
Call of Duty Çağdaş Warfare 2 Manzaraları Gündem Oldu

Call of Duty’nin 2019’da çıkan ve ses getiren yenilenmiş Çağdaş Warfare serisinin yeni oyunu Çağdaş Warfare 2 (2022), nihayet 28 Ekim günü PC ve konsol platformlarında oyuncularla buluşacak. Oyun şimdi çıkmadan evvel erken erişime açılan kıssa modundan paylaşılan manzaralar ise toplumsal medyada gündem oldu.

Modern Warfare 2’nin öykü kısmında Amsterdam’daki Red Light sokağında geçen bir kısmın imgeleri, toplumsal medyada binlerce kişi tarafından beğeni aldı ve gündem oldu. Gelin reaksiyonlara ve görüntüye göz atalım.

NPC’ler olmasa gerçek sanarsınız:

Modern Warfare 2’nin Red Light sokağında geçen kısmındaki imajlar, gerçekten NPC’ler hariç hakikaten farksız görünüyor. Oyunun etraf geliştiricileri nitekim olağanüstü bir iş çıkarmışlar. Bu ortada imgelerin NVIDIA GeForce RTX 3070 ekran kartından alındığını, konsol sürümlerinde de 60 FPS dayanağı olduğunu da belirtelim.

Bu görüntü o denli bir tesir yarattı ki, yalnızca oyun basını değil klasik medyada da ‘Tüm dünya bu oyunu konuşuyor! Oyun değil, gerçek…’ başlıklarıyla yer almayı başardı. Gelin Çağdaş Warfare 2’nin toplumsal medyada aldığı yansılara daima birlikte göz atalım.

Call of Duty Çağdaş Warfare 2’ye toplumsal medyadan gelen tepkiler

Call Of Duty Çağdaş Warfare 2 Manzaraları Gündem Oldu - Yerli PortalCall Of Duty Çağdaş Warfare 2 Manzaraları Gündem Oldu - Yerli PortalCall Of Duty Çağdaş Warfare 2 Manzaraları Gündem Oldu - Yerli PortalCall Of Duty Çağdaş Warfare 2 Manzaraları Gündem Oldu - Yerli PortalCall Of Duty Çağdaş Warfare 2 Manzaraları Gündem Oldu - Yerli PortalCall Of Duty Çağdaş Warfare 2 Manzaraları Gündem Oldu - Yerli PortalCall Of Duty Çağdaş Warfare 2 Manzaraları Gündem Oldu - Yerli PortalCall Of Duty Çağdaş Warfare 2 Manzaraları Gündem Oldu - Yerli Portal

İnanılmaz sahneler, grafikler, sınırsız aksiyon ve PintiPanda…

EasterGamersTv, her görüntüde bir COD:MW 2 kodu gizliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz