Ana Sayfa Yaşam Dikey Şarjlı Süpürge Viomi Cyber’ı İnceledik

Dikey Şarjlı Süpürge Viomi Cyber’ı İnceledik

0
Dikey Şarjlı Süpürge Viomi Cyber’ı İnceledik

Uzun kablolarıyla her yere takılan, paklık yapmayı resmen azap haline getiren elektrikli süpürgeleri muhtemelen biliyorsunuz. Bu süpürgelerin çekim gücü ne kadar yeterli olursa olsun toz torbasını değiştirmek, suyunu boşaltmak derken çok zorlayıcı olabiliyorlar. 

Özellikle son yıllarda bu klasik süpürgelere rakip olan kablosuz dikey şarjlı elektrikli süpürgeler çıkmaya başladı. Günümüzde ise kendi alanında çok âlâ işler başaran kimi süpürgeler var.

Bugün sizlere rastgele bir kablo gerektirmeden tüm meskenin ıslak ve kuru paklığını sağlayan dikey şarjlı elektrikli süpürge Viomi Cyber’ı inceleyeceğiz. Süpürmesinin yanında bir de tüm konuta paspaslayan ıslak-kuru seçenekli Viomi Cyber, yaklaşık 1 haftadır incelediğim bir süpürge. Son derece kullanışlı olan elektrikli süpürge, özellikleri sayesinde paklığı bir yük değil cümbüş aracına çevirebilir. Son derece güçlü çekim gücüyle konutunuzdaki tozları toplama konusunda başarılı olan süpürgenin ıslak yıkama özelliği de çok güzel çalışıyor. O vakit haydi gelin artık Viomi Cyber’ın özelliklerine yakından bakalım.

Öncelikle Viomi Cyber’ın teknik özelliklerine bakalım.

Dikey Şarjlı Süpürge Viomi Cyber'I İnceledik - Yerli Portal

Viomi Cyber, 220W’lık güce sahip. 286 x 256 x 1000 mm’lik boyutlarla gelen elektrikli süpürgede 2500 mAh’lik sökülebilir ve şarj edilebilir batarya bulunuyor. Bu bataryayla 120 m² bir alanı temizleyebilen süpürgenin 800 ml’lik pak su deposu bulunurken 500 ml’lik de kirli su deposu yer alıyor. Turbo ve olağan çekim gücü uyguladığı kullanım seçenekleri ile paklığı daha kolay hale getiriyor. Ayrıyeten hava ile kurutma özelliği ile rulo fırçasını kendi kendine temizliyor.

Viomi Cyber’ın avantajları neler?

Viomi’nin kablosuz dikey şarjlı elektrikli süpürgesi Cyber’ın pek çok avantajı yer alıyor. Bunlar ortasında en kıymetlisine baktığımızda ise tek seferde hem süpürge hem de paspas yapabiliyor olması bizi karşılıyor. Etraftaki tozu ortadan kaldırırken bir de ıslak paklık de yapabildiğiniz Viomi Cyber, size yalnızca başarılı paklık sunmuyor. Tıpkı vakitte bunu daha kısa vakitte yapabilmenizi sağlamış oluyor. O vakit incelememize öbür ayrıntılarla devam edelim.

Viomi Cyber, farklı kirleri muvaffakiyetle temizleyebiliyor.

Viomi Cyber’la yaptığımız incelemelerde çekim gücüyle hayli kuvvetli kirlere karşı bile başarılı olduğunu görüyoruz. Yapışkan pislikler dahil pek çok kuvvetli kirleri süratli bir halde temizleyen süpürge, birebir anda yıkama sürecini de gerçekleştiriyor. Yaptığım incelemelerde “bunu da çıkarmaz” dediğim yerlerde bile başarılı bir performans sergiledi.

Viomi Cyber’da kirli su toplanıp daima pak suyla yıkama sağlanıyor.

Viomi Cyber’da yaptığım incelemelerde özellikle ıslak temizlemenin çok başarılı olduğunu gözlemledim. Bunun da çok net bir sebebi var. Çift su tankı bulunan süpürgede pak su daima aktarılırken kirlenen su öbür bir tanka alınıyor. Bu sayede vakitle kirlenen suyla yıkama olmamış oluyor.

Viomi Cyber, tek bir dokunuşla kendi kendini temizliyor.

Dikey Şarjlı Süpürge Viomi Cyber'I İnceledik - Yerli Portal

Viomi Cyber’ın dikkat çeken özelliklerinden bir oburu de kendi kendini temizleme özelliği. Altında yer alan fırça silindiri ve tüpündeki; kıl, tüy üzere kirler tek bir dokunuşla temizleniyor. Bilhassa temizlikten sonra canımızı sıkan o kirli ruloya dokunma gerekliliği de böylece ortadan kalkıyor. İşiniz bittikten sonra yapacağınız tek şey kirli suyu dökmek olacak. Üstelik kendini temizleyen rulo fırça, daha sonrasında da direkt kuruyor. Zira Viomi Cyber, kendi temizliğinin çabucak akabinde fırça silindirini havayla kurutmaya başlıyor.

Viomi Cyber, güçlü bataryasıyla 120 m²’lik alanı temizleyebiliyor.

Viomi Cyber, son derece güçlü bir bataryayla geliyor. 2500 mAh’lik çıkarılabilir batarya, 120 m²’lik bir alanı temizleyebiliyor. Elbette bu alan, sizin paklık yapma biçiminize nazaran daha az ya da daha fazla olabilir. 800 ml’lik pak su deposu sayesinde bilhassa uzun temizliklerin üzerinden rahatlıkla kalkabiliyor.

Viomi Cyber, 1 kg motor çekişi ile rahat bir kullanım imkanı sunuyor.

Dikey şarjlı elektrikli süpürge birinci elime geçtiğinde tartısı beni biraz düşündürmüştü. Lakin süpürgeyi çalıştırdığınızda o yükünden eser kalmıyor. Ergonomik bir dizayna sahip süpürge, 1 kg motor çekişi sayesinde her tarafa kolay kolay hareket ettirilebiliyor. Yani sizin hareket ettirdiğiniz istikamete yanlışsız motorlardan tekerleklere bir dayanak geliyor. Bu da yer ne olursa olsun süpürgeyi zorlanmadan hareket ettirmenizi sağlıyor.

Viomi Cyber, şık ve akıllı LED ekranla geliyor.

Viomi Cyber’ın üzerinde bulunan LED ekranı sayesinde gerçek vakitli çalışma durumunu, kir ve pil düzeylerini, emiş gücünü, pak ve kirli su haznelerinin kullanımını ve -varsa- arızalarla ilgili durumları görüntüleyebiliyorsunuz.

Standı sayesinde Viomi Cyber’ı şarj ederken birebir vakitte temizleyebileceksiniz.

Viomi Cyber’ın yanında gelen şarj standı, elektrikli süpürgeyle işiniz bittiğinde koyabileceğiniz bir istasyon. Burada hem Viomi Cyber şarj oluyor hem de süpürgenin kendi kendini temizleme ve havayla kuruma süreçleri yürütülüyor.

Gelelim sonuca: Viomi Cyber alınır mı?

Viomi Cyber ile birlikte yaptığım incelemelere nazaran konutu daima temizleyip bir de paspaslama yapan şahısların hayatını büyük ölçüde kolaylaştıracağını düşünüyorum. Elbette hem kuru hem de ıslak temizleme işini birlikte yapan süpürgeler var, lakin bunlar genelde çok uygun sonuçlar vermiyor. Bilhassa ıslak temizlemede birden fazla süpürge yetersiz kalıyor. Viomi Cyber’ın iki farklı su tankı kullanması ve daima pak suyla temizleme yapması, genel temizleme başarısı olarak rakiplerinin önüne geçmesini sağlıyor. 

Tekerleğindeki motorlar sayesinde yakaladığı itme gücü de ağır sayılabilecek bir süpürgenin çok kolay hareket etmesine ve denetim edilebilmesine imkan tanımış. Viomi Cyber, kendi boyutlarından beklenmeyecek bir esnekliğe sahip. 

Peki Viomi Cyber’ın fiyatı ne? 

Viomi Cyber, premium bir elektrikli süpürge. Aldığınızda sizi pek çok mevzuda da mutlu edecektir. Pekala bu türlü bir süpürgeye kaç TL’ye sahip olabilirsiniz? Viomi Cyber’ın şu anki fiyatı 8499 TL. Lakin Webtekno takipçilerine özel Viomi Cyber elektrikli süpürgeyi 500 TL  indirimle 7999 TL’ye alabileceksiniz. Tek yapmanız gereken “WEBTEKNO” kupon kodunu kurumsal web sitesinde ilgili alana girmek. Şayet sizler de Viomi Cyber elektrikli süpürgeyi daha yakından incelemek istiyorsanız buraya tıklayarak Vİomi’nin resmi sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıyeten buradan kablosuz dikey şarjlı elektrikli süpürge Viomi Cyber’ın satın alma sayfasına ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz