Ana Sayfa Mobil Google Pixel Fold 2’nin birinci 3D görselleri sızdırıldı

Google Pixel Fold 2’nin birinci 3D görselleri sızdırıldı

0
Google Pixel Fold 2’nin birinci 3D görselleri sızdırıldı

Google’ın yakında piyasaya sürmesi beklenen Pixel Fold 2 modeline ait yeni ayrıntılar ortaya çıktı. YouTuber TT Technology tarafından hazırlanan ve daha evvelki sızıntılara dayanan 3D renderlar, aygıtın dizaynındaki kıymetli değişiklikleri gözler önüne seriyor. Bilhassa, kamera modülü dizaynında bar biçiminden dikdörtgen bir yapıya geçiş dikkat çekiyor. Modül içerisinde, bir LED ışığın yavaşça sağa hakikat uzandığı hap biçiminde bir kesimde kamera sensörleri yer alıyor. Ayrıyeten aygıtın köşeleri kare halinde tasarlanmış.

Pixel Fold 2‘nin kamera kurulumunun, ana, ultra geniş açılı ve telefoto lensleri içeren dörtlü bir sistemden oluşması bekleniyor. Dördüncü sensörün emeli ise şimdi netlik kazanmadı; periskop telefoto lensi yahut kızılötesi/spektral/Zaman Uçuşu (ToF) sensörü olabileceği üzerinde duruluyor.

Google Pixel Fold 2'Nin Birinci 3D Görselleri Sızdırıldı - Yerli Portal

Google Pixel Fold 2’nin birinci 3D görselleri sızdırıldı

Cihazın, Tensor G4 yongaseti ile güçlendirilmesi bekleniyor. Bu da Google’ın katlanabilir aygıtı için Tensor G3 yongasetini atlayacağı manasına geliyor. Bu durum, akıllı telefonun lansman takviminde değişikliklere yol açabilir. Google ekseriyetle yeni Tensor yongasetlerini sonbahar donanım etkinliğinde tanıtır. Lakin Pixel Fold 2, bu yılın I/O etkinliğinde piyasaya sürülürse, daha yeni Tensor G4’ü içermeyebilir.

Eğer I/O geçer ve Pixel Fold 2 tanıtılmazsa, Tensor G3’ün atlanması kelam konusu olabilir. Google’ın en değerli aygıtında en yeni yongasetini kullanması mantıklı olacaktır, lakin bu şu anda yalnızca bir söylentidir. Şu anda Pixel Fold 2 hakkında fazla ayrıntı bulunmamakla birlikte, cihaz hakkında söylentilerin yakında dolanıma girmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz