Ana Sayfa Giyilebilir Teknoloji Google Pixel Watch’ın Renkleri ve Fiyatları Sızdırıldı

Google Pixel Watch’ın Renkleri ve Fiyatları Sızdırıldı

0
Google Pixel Watch’ın Renkleri ve Fiyatları Sızdırıldı

Google, uzun vakittir beklenen akıllı saati Pixel Watch’ı birinci olarak geçtiğimiz aylarda duyurdu. Duyuruda, şirketin birinci akıllı saati olma unvanını taşıyacak Pixel Watch’ın ayrıntılarına pek yer verilmedi ve tanıtımının daha sonra yapılacağı belirtildi. Google, daha sonra ise saatin Pixel 7 ve Pixel 7 Pro telefonların tanıtılacağı 6 Ekim’deki etkinliğinde bizlerle buluşacağını açıkladı.

Tasarımı hâlihazırda muhakkak olan aygıt ile ilgili artık de yeni sızıntılar ortaya çıktı. Pricebaba tarafından elde edilen bilgiler, Google’ı Samsung ve Apple üzere şirketlerle akıllı saat konusunda yarışa sokabilecek Pixel Watch’ın renk seçeneklerini ve fiyatlarını içeriyordu. Gelin daima birlikte merakla beklenen saat ile ilgili ortaya çıkan sızıntılara birlikte göz atalım.

İşte Pixel Watch’ın renk seçenekleri ve fiyatları

Google Pixel Watch'In Renkleri Ve Fiyatları Sızdırıldı - Yerli Portal

İlkbahar aylarında ortaya çıkan bir sertifika, aygıtın üç farklı versiyona sahip olacağını gösterdi. Bu sertifikada, modellerden biri sırf Bluetooth ve Wi-Fi temasına sahip olacağı ortaya çıkarken, öteki ikisinin LTE kontağını da destekleyeceği görüldü. Yeni sızıntı da Avrupa pazarı için çıkacak Wi-Fi’lı versiyon ile ilgili bilgileri ortaya çıkardı.

Pricebaba’ya nazaran Google Pixel Watch, ‘tebeşir, kömür rengi, obsidiyen’ ismi verilen üç farklı renk seçeneği ile gelecek. Bunları açıklayacak olursak; obsidiyen Pixel Watch derin koyu bir siyah renkte, ‘tebeşir’ rengindeki ise kirli bir beyaz olarak karşımıza çıkacak. Sızıntıya nazaran aygıtın fiyatları 250 euro (4.500 TL) ila 350 euro (6.400 TL) ortasında değişecek.

Daha evvel ortaya atılan tezlerde ise LTE versiyon Pixel Watch’ın 399 euro (7.300 TL) fiyat etiketiyle karşımıza çıkacağını göstermişti. Yeni sızıntıda ise LTE ilişkisini destekleyen versiyonla ilgili rastgele bir bilgi yer almadı.

Pixel Watch’ın özellikleri ile ilgili şimdiye kadar ortaya çıkan bilgiler

Google Pixel Watch'In Renkleri Ve Fiyatları Sızdırıldı - Yerli Portal

Google’ın akıllı saatinin özellikleriyle ilgili de şu ana kadar birçok bilgi ortaya çıktı. Doğrulanmayan bu sızıntılarda aygıtın OLED ekranla geleceği, Exynos 9110 yonga setine sahip olacağı belirtildi. WearOS işletim sistemiyle geleceği belirtilen saatin; 1.5 yahut 2 GB RAM ve 32 GB’lık depolama içerirken, Google Asistan takviyesi ve Maps üzere Google uygulamaları ile birlikte geleceği de bu bilgiler ortasında yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz