Ana Sayfa Kripto Para ICRYPEX’ten Armağan Kutusu Kampanyası!

ICRYPEX’ten Armağan Kutusu Kampanyası!

0
ICRYPEX’ten Armağan Kutusu Kampanyası!

Türkiye’nin tanınan kripto para borsalarından ICRYPEX, yatırımcıların ilgisini çekecek yeni bir kampanya başlattı. Şimdi bu borsaya üyelik açmamış yatırımcıların katılabilecekleri bu kampanya, kripto para dünyasına 1-0 önde girmenizi sağlayabilir. Çünkü kampanya kapsamında 15 bin TL’ye varan ikramlar dağıtılacak.

ICRYPEX’in “Hediye Kutusu” ismini verdiği kampanya, 29 Ekim 2022’ye kadar devam edecek. Bu süreçte borsada yeni bir üyelik açan herkes, 15 TL ila 15 bin TL aralığında değişen hediyelerin sahibi olacak. Yatırımcılar, armağanlarını BTC, ETH, AVAX, SHIBA yahut DOGE cinsinden alabilecekler. 

Kampanyaya katılmak için para yatırmanıza da gerek yok!

Icrypex'Ten Armağan Kutusu Kampanyası! - Yerli Portal

ICRYPEX’in başlattığı kampanya, kripto para yatırımcısı olmak lakin para yatırmak istemeyen bireyleri de memnun edecek türden. Çünkü kampanyaya katılmak için rastgele bir para yatırmanıza yahut belirlenen büyüklükte ticaret hacmine sahip olmanıza gerek yok. ICRYPEX’te ilk sefer hesap oluşturuyor olmanız, kampanyaya katılabilmeniz için kâfi.

ICRYPEX kampanyası için bilinmesi gerekenler:

  • Kampanyadan faydalanmak için ICRYPEX’e yeni üyelik gerçekleştirmek kafidir. ICRYPEX’e yeni üye olan herkesin hesabına ikram bakiyesi anında yüklenecektir.
  • Hâlihazırda ICRYPEX müşterisi olan ve/veya kampanya sürecinden evvel ICRYPEX müşterisi olmuş ve hesabını kapattırmış şahısların tekrar üye olarak kampanyadan yararlanması mümkün değildir
  • Kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.
  • Kampanyaya iştirak sırasında eksik yahut yanlış verilen bağlantı bilgilerinden yahut rastgele bir sebepten ötürü mükafatın ulaşmamasından ICRYPEX sorumlu değildir.
  • Kazandığınız ikram kutularındaki bakiyeyi istediğiniz üzere kullanabilir ve üyelik tarihinden itibaren 15 gün sonra çekebilirsiniz. Banka yoluyla en az çekim fiyatı 10 TL’dir.

Eğer ICRYPEX’in kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hesap oluşturmak isterseniz, buradaki temasa göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz