Ana Sayfa Giyilebilir Teknoloji OPPO Enco Buds 2 Türkiye’de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı

OPPO Enco Buds 2 Türkiye’de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı

0
OPPO Enco Buds 2 Türkiye’de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı

Son yıllarda akıllı telefon pazarında popülerliğini nizamlı olarak artırmayı başaran OPPO, tıpkı başarıyı giyilebilir teknoloji ürünlerinde de göstermeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz ağustos ayında yeni Enco Buds 2 kulaklıklarını tanıtan şirket, bugün bir kulaklık arayışında olanlara deva olabilecek duyurusunu yaptı.

OPPO’nun tam kablosuz kulaklık modeli Enco Buds 2, Türkiye’de satışa sunuldu. Dokunmatik denetim ve 10 mm titanyum sürücülere mesken sahipliği yapan kulaklık, piyasaya nazaran uygun sayılabilecek bir fiyata sahip.

OPPO Enco Buds 2 neler sunuyor?

Oppo Enco Buds 2 Türkiye'De Satışa Çıktı: İşte Fiyatı - Yerli Portal

OPPO Enco Buds 2, insan seslerini dinamik olarak takip etmek ve gerçek vakitli olarak konuşmaları art plan seslerinden ayırmak için ‘Yapay Zeka Derin Gürültü Önleme’ özelliğine sahip. Kulaklık, Bluetooth 5.2 ilişki takviyesiyle Binaural Düşük Gecikme sunuyor.

Kulaklık, tam şarjla 28 saate kadar kullanım sunuyor. Elbette kulaklığın kullanım ömrü, ses düzeyi ve etkin olan özelliklere nazaran değişebiliyor. 10 dakikalık şarjla 1 saat kullanım sunan kulaklık, süratli şarj dayanağına yer veriyor.

OPPO Enco Buds 2 fiyatı:

OPPO Enco Buds 2, ülkemizde 699 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatına sahip olacak. Alışılmış gerçek satış fiyatı satıcıların elinde olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz