Ana Sayfa Mobil Samsung Galaxy Week Başladı: İşte Öne Çıkan İndirimler

Samsung Galaxy Week Başladı: İşte Öne Çıkan İndirimler

0
Samsung Galaxy Week Başladı: İşte Öne Çıkan İndirimler

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni bir telefon, akıllı saat ya da farklı bir teknolojik eser arayanları etkileyecek bir kampanya başlattı. “Galaxy Week” isimli bu kampanya kapsamında akıllı telefonlarından kulaklıklarına kadar pek çok eserde indirime gidem Samsung, kimi eserleri içinse dikkat çekecek fırsatlar sunuyor. Gelin daima birlikte, Samsung’un Galaxy Week kampanyasına yakından bakalım.

29 Eylül tarihine kadar devam edecek Galaxy Week kampanyası kapsamında, neredeyse her tüketici için bir fırsat sunuluyor. Bu bağlamda; Samsung’un kimi akıllı telefonlarında 4.000 TL’ye varan yenileme indirimi uygulanıyor. Bununla birlikte, Galaxy S22 yahut Galaxy Z serisi telefon alınması durumunda, Galaxy Buds2 Onyx isimli kablosuz kulaklığa yüzde 50 indirimle sahip olunabiliyor.

Kampanyaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Week kapsamında öne çıkan kimi fırsatlar

Samsung Galaxy Week Başladı: İşte Öne Çıkan İndirimler - Yerli Portal

Samsung Türkiye’nin internet sitesinde yer alan bilgilere baktığımızda, seçili telefon modellerinin satın alınması durumunda Galaxy Watch4 ve Galaxy Watch4 Classic’e okkalı indirimler yapılacağını görüyoruz. Bu bağlamda; Galaxy Watch4 Classic’i 1.499 TL, Galaxy Watch4’ü ise 999 TL karşılığında satın alma fırsatıyla karşı karşıyayız.

Samsung Galaxy Week Başladı: İşte Öne Çıkan İndirimler - Yerli Portal

Samsung, tablet almayı düşünen tüketiciler için de özel bir fırsat sunmaya başladı. O denli ki Galaxy Tab S8 modellerinden bir adedini satın alan tüketiciler de Galaxy Watch 4 modellerine yüzde 50 indirimle sahip olabilecekler.

Eğer siz de Galaxy Week kampanyası kapsamında şirkete ilişkin tüm kampanyaları görüntülemek ve eser satın almak isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz