Ana Sayfa Mobil Xiaomi Pad 6S Pro’nun ayrıntıları sızdırıldı

Xiaomi Pad 6S Pro’nun ayrıntıları sızdırıldı

0
Xiaomi Pad 6S Pro’nun ayrıntıları sızdırıldı

Xiaomi’nin tablet dünyasındaki yeni atılımları teknoloji gündeminde geniş yer buluyor. Yakın vakitte ortaya çıkan bilgilere nazaran, Xiaomi’nin piyasaya sürmeye hazırlandığı tabletin ismi ve özellikleri konusunda değişik ayrıntılar paylaşıldı. Bir Weibo kullanıcısının savına nazaran, daha evvel Xiaomi Pad 7 Pro olarak anılan aygıt aslında Xiaomi Pad 6S Pro olabilir. Bu yeni model, Xiaomi’nin tablet serisine dördüncü bir üye olarak katılacak ve standart, pro ve max modellerini içeren Pad 6 serisinin bir kesimi olacak.

Xiaomi Pad 6S Pro’nun öne çıkan özellikleri ortasında Snapdragon 8 Gen 2 yonga setiyle güçlendirilmiş olması ve 12.4 inç büyüklüğünde 16:10 en-boy oranına sahip bir ekran sunması yer alıyor. Bu aygıtın, mevcut serinin yarım jenerasyon bir güncellemesi olarak konumlandırıldığı ve Xiaomi’nin SUV7 model aracıyla entegrasyon özellikleri taşıyacağı belirtiliyor. Ayrıyeten aygıtın süratli şarj takviyesi, aygıtlar ortası temas üzere özelliklere de sahip olacağı söz ediliyor.

Xiaomi Pad 6S Pro’nun ayrıntıları sızdırıldı

Xiaomi’nin tablet portföyü yalnızca bu modelle hudutlu kalmayacak üzere görünüyor. Gelecek kuşak Xiaomi Pad 7 serisinin OLED ekran, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ve uydu kontağı dayanağı üzere özelliklerle donatılacağı söyleniyor. Xiaomi’nin yan markası Redmi’nin de piyasaya sürmeye hazırlandığı iki yeni tablet modeli bulunuyor. Bu gelişmeler ışığında Xiaomi’nin tablet piyasasında kıymetli bir oyuncu olmayı hedeflediği ve dünyanın en büyük üç tablet üreticisinden biri olma vizyonuna sahip olduğu anlaşılıyor.

Teknoloji dünyası, Xiaomi’nin bu yeni adımlarıyla ilgili daha fazla ayrıntının ortaya çıkmasını merakla bekliyor. Firmanın tablet yenilikleri, kullanıcı tecrübesini zenginleştirecek yeni özelliklerle donatılarak teknoloji tutkunlarının beğenisine sunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz